Montaż wind dla osób niepełnosprawnych

Windy dla niepełnosprawnych to podstawowe wyposażenie ośrodków pomocy, gabinetów rehabilitacyjnych, placówek edukacyjnych oraz urzędów. Wszędzie tam, gdzie liczy się równy dostęp do towarów lub usług, powinna być zagwarantowana odpowiednia infrastruktura dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających na wózku. To jeden z ważniejszych elementów walki z wykluczeniem chorych oraz wymagających asysty. Jako specjaliści oferujemy montaż wind na zlecenie firm, instytucji, a także Klientów indywidualnych.

Montaż wind zewnętrznych i wewnętrznych dla niepełnosprawnych

Zarówno dostęp do budynku, jak i poruszanie się po nim, powinno organizować się z myślą, by wszystkie piętra były dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. W obiektach, w których nie ma technicznej możliwości montażu tradycyjnych wind, można wykorzystać specjalnie zaprojektowane podnośniki. W związku z różnymi warunkami architektonicznymi panującymi w budynkach, oferujemy modernizację przestrzeni w odpowiednio dopasowane urządzenia, które z pewnością poprawią jakość życia oraz umożliwią korzystanie z usług seniorom czy osobom niepełnosprawnym. Dla nas nasza praca to także misja realizowana poprzez dostarczanie rozwiązań szytych na miarę potrzeb Klientów.

Windy dla niepełnosprawnych — różne modele z montażem

W zależności od wymiarów dostępnej przestrzeni, sposobu wykonania schodów oraz intensywności eksploatacji wind, zamówisz u nas urządzenia stałe, składane, platformy oraz wiele innych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych projektów. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia!

montaż wind dla niepełnosprawnych
montaż wind dla niepełnosprawnych cena

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!