Platforma schodowa dla niepełnosprawnych

Platforma przyschodowa jest najlepszym sposobem na pokonywanie schodów dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Możliwość przyzwania oraz sterowania windą z wózka inwalidzkiego zwiększa mobilność oraz samodzielność użytkownika. W naszej ofercie znajdą Państwo platformy firmy Stannah zarówno z torami prostymi (model Logic) jak i krzywoliniowymi (model Next) aby dopasować się do każdych schodów. Dodatkowo dla miejsc z bardzo ograniczoną przestrzenią został specjalnie stworzony model Slim. Oferujemy także platformy zewnętrzne.

Platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych

Ograniczenia mobilne sprawiają, że wiele osób poruszających się na wózku bądź też borykających się z innymi kłopotami związanymi z ruchem, rezygnuje z wykonywania codziennych aktywności. Niedostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością infrastruktura skutecznie zniechęca do samodzielnego eksplorowania przestrzeni miejskiej, przez co mogą się one czuć wykluczone z życia zawodowego czy towarzyskiego. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, oferujemy platformy schodowe dla niepełnosprawnych — dopasowane do każdej przestrzeni i warunków. Dołącz do grona naszych Klientów już dziś!

Niezawodne działanie w każdych warunkach, czyli platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych dostosowana do konkretnej przestrzeni

Zasadniczo dostępne na rynku platformy możemy podzielić na dwie grupy — prostoliniowe i krzywoliniowe. Prostoliniowe platformy schodowe pokonują różnicę jednego biegu schodowego, a więc znajdują zastosowanie w przypadku schodów prostych bez półpięter. Krzywoliniowe platformy poruszają się z kolei po krętym torze, stąd też są polecane we wszystkich miejscach, w których występuje nietypowy bieg schodów, np. zakręty. Wiedząc, jak ważne jest właściwie dopasowanie platformy do miejsca montażu , oferujemy zarówno model prostoliniowy (Logic), jak i krzywoliniowy (Next) renomowanej marki Stannah. Ponadto zachęcamy również do sprawdzenia platformy Slim, stworzonej z myślą o niewielkich przestrzeniach.

Dlaczego warto stosować platformy przyschodowe? Poznaj ich zalety!

Platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych to inwestycja w większą samodzielność osób z niepełnosprawnością ruchową, ponieważ pozwala na samodzielną obsługę bez konieczności pomocy ze strony innych. Dużą zaletą platform schodowych jest przede wszystkim brak konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę lub przygotowywania projektów. W praktyce wymagają one wyłącznie montażu w wybranym miejscu, po ówczesnym dokonaniu potrzebnych pomiarów przestrzeni. Biorąc pod uwagę łatwość instalacji, platformy przyschodowe montujemy zwykle ekspresowo w przeciągu 1-3 dni, w zależności od konkretnego modelu czy warunków architektonicznych. Pokonaj schody niezależnie od tego, jak duże są Twoje problemy z mobilnością. Jesteśmy przekonani, że każda platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych znajdująca się w naszej ofercie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma to nie tylko atrakcyjna cena za urządzenia i montaż, ale również kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Z przyjemnością poznamy Twoje oczekiwania, wychodząc naprzeciw z ofertą dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!